Допомога Херсону

Допомога Херсону

Різне
8 червня 2023 року лабораторія Одеського НДЕКЦ МВС, за ініціативою директора центру, відправлена до Херсону. Передано необхідне обладнання для допомоги постраждалим жителям Херсонщини від затоплення, що сталось як наслідок ворожої агресіі рф. Разом до перемоги! Все буде Україна! 🇺🇦
Read More
Участь у ярмарку вакансій

Участь у ярмарку вакансій

Різне
25.05.2023 співробітники Одеського НДЕКЦ МВС прийняли участь у Великому ярмарку вакансій, що відбувся в Одеському обласному центрі зайнятості.Як потенційний роботодавець ми презентували профорієнтаційні майстер-класи, проводили консультації щодо вимог на наявні вакансії в Одеському НДЕКЦ МВС. Цей захід спрямований на допомогу не тільки мешканцям Одещини, а й ВПО, які опинилися в складному становищі через військову агресію російської федерації. Все реакции:2828
Read More
Допомогаємо волонтерам

Допомогаємо волонтерам

Різне
Одеській НДЕКЦ МВС приєднався до збору необхідних матеріалів для виготовлення окопних свічок, що виробляє для ЗСУ волонтерській центр «Крижановськи світлячки». Продовжуємо робити все можливе та підтримувати героїв-побратимів, задля спільної перемоги! Слава Україні!
Read More

Про зміни щодо надання платних послуг

Різне
У зв’язку із про набуттям чинності постанови КМУ від 24.06.2022 № 724 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 04.06.2007 № 795 і від 26.10.2011 № 1098» були внесені зміни у порядок надання платних послуг та їх вартість. Детальна інформація наведена у відповідному розділі нашого сайту.
Read More
Профорієнтаційний захід  «Калейдоскоп професій»

Профорієнтаційний захід «Калейдоскоп професій»

Різне
Черговий профорієнтаційний захід «Калейдоскоп професій» за сприяння Одеського міського центра зайнятості відбувся 11 червня 2021 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». Розмаїття професій презентували дітям представники багатьох установ та підприємств. Традиційно був запрошений і Одеський НДЕКЦ МВС.
Read More
Ознайомча екскурсія для студентів Одеської Національної академії харчових технологій

Ознайомча екскурсія для студентів Одеської Національної академії харчових технологій

Різне
9-10 липня 2020 року у рамках співпраці з Одеською Національною академією харчових технологій, Одеським НДЕКЦ МВС України проведено ознайомчу екскурсію для студентів 1 курсу факультету технології товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньо-професійної програми «Комерційна діяльність і товарознавство та експертиза в митній справі». Висловлюємо щиру подяку організаторам екскурсії за підтримку наукових ініціатив та можливість передати знання молоді. Бажаємо усім успіхів у щоденній праці та творчого натхнення у наукових пошуках.
Read More
20-річниця створення Експертної служби  МВС

20-річниця створення Експертної служби МВС

Наші досягнення, Різне
20-та річниця ЕКСПЕРТНОЇ СЛУЖБИ  МВС! 20 червня 2000 року постановою Кабінету Міністрів України № 988 було утворено експертну службу Міністерства внутрішніх справ України. Вказана дата (20 червня) стала професійним святом усіх експертів Експертної служби МВС. Читати далі
Read More
21 травня – День вишиванки!

21 травня – День вишиванки!

Різне
У третій четвер травня щорічно відзначають День вишиванки.За традицією, всі охочі приходять на роботу або навчання у найвпізнаванішому елементі українського костюму – вишиванці. (більше…)
Read More