Допомогаємо волонтерам

Допомогаємо волонтерам

Різне
Одеській НДЕКЦ МВС приєднався до збору необхідних матеріалів для виготовлення окопних свічок, що виробляє для ЗСУ волонтерській центр «Крижановськи світлячки». Продовжуємо робити все можливе та підтримувати героїв-побратимів, задля спільної перемоги! Слава Україні!
Read More

Монографія «Інституціональне середовище судово-експертної діяльності»

Наші досягнення
Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України не дивлячись на складні умови воєнного стану тримає оборону на науковому фронті нашої держави. Продовжуючи традиції, Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України повідомляє про вихід друкованої версії монографії «Інституціональне середовище судово-експертної діяльності», за редакцією Хомутенко В.П. та Костіна О.Ю. (більше…)
Read More
ДНК-ідентифікація

ДНК-ідентифікація

Оголошення
Шановні громадяни! З метою отримання інформації щодо перебігу розшуку зниклих безвісті в умовах збройного конфлікту та проведення ДНК-ідентифікації надаємо перелік контактних телефонів за якими ви можете дізнатися необхідну інформацію.Знайдіть необхідний регіон та зателефонуйте за одним із вказаних телефонів.
Read More

Заняття із курсантами Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ України

Лекція
19 липня 2022 року працівниками Одеського НДЕКЦ МВС було проведено заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» із курсантами 3 курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ України. Вказане заняття сприятиме покращенню знать курсантів та мотивуватиме їх на подальше удосконалення професійного навчання.
Read More

Про зміни щодо надання платних послуг

Різне
У зв’язку із про набуттям чинності постанови КМУ від 24.06.2022 № 724 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 04.06.2007 № 795 і від 26.10.2011 № 1098» були внесені зміни у порядок надання платних послуг та їх вартість. Детальна інформація наведена у відповідному розділі нашого сайту.
Read More

Практичні заняття із працівниками Державного бюро розслідувань

Лекція
З 06 по 14 червня 2022 року на базі Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України із працівниками Державного бюро розслідувань були проведені практичні заняття. Заняття проводили співробітники центру. В ході проведення занять були розглянуті питання організації роботи спеціаліста під час огляду місця події, надані практичні приклади застосування криміналістичної техніки для виявлення, фіксації та вилучення речових доказів. Для більшої ефективності засвоєння матеріалу отримані знання були закріплені на практиці.
Read More

Участь у Международній научно-практичній конференції «Innovative trends of science and practice, tasks and ways to solve them»

Наші досягнення
В період з 26 по 29 квітня 2022 року співробітники Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України прийняли участь у XVI Международній научно-практичній конференції «Innovative trends of science and practice, tasks and ways to solve them», яка проходила дистанційно в Афінах. За результатами участі у конференції старшим судовим експертом сектору економічних досліджень відділу ТГЕБЗДОД Наталею Ткач та судовим експертом сектору економічних досліджень відділу ТГЕБЗДОД Валерією Якімівою опубліковано тези на тему «Проблемні питання проведення судових експертних з пенсійного забезпечення військовослужбовців».
Read More

Результати оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Одеському НДЕКЦ МВС станом на 26.01.2023

Без рубрики
Висновок: за результатами оцінювання (19 балів) забезпечення реалізації прав осіб з інвалідністю в Одеському НДЕКЦ МВС вважається повним.
Read More
Наукові досягнення співробітника Одеського НДЕКЦ

Наукові досягнення співробітника Одеського НДЕКЦ

Наші досягнення
Рік видався нелегким, але були в ньому і позитивні моменти. Один із таких – захист дисертації старшим судовим експертом сектору дактилоскопічного обліку ВКВД Одеського НДЕКЦ МВС Бялковським Денисом Анатолійовичем. (більше…)
Read More
Профорієнтаційний захід  «Калейдоскоп професій»

Профорієнтаційний захід «Калейдоскоп професій»

Різне
Черговий профорієнтаційний захід «Калейдоскоп професій» за сприяння Одеського міського центра зайнятості відбувся 11 червня 2021 року в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». Розмаїття професій презентували дітям представники багатьох установ та підприємств. Традиційно був запрошений і Одеський НДЕКЦ МВС.
Read More