Скасування наказу про тимчасову зміну графіку роботи Одеського НДЕКЦ МВС

Оголошення
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2023 № 651 "Про відміну на всій території України карантину, встановленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" інформуємо, що в Одеському НДЕКЦ МВС скасовано наказ "Про тимчасову зміну графіку роботи Одеського НДЕКЦ МВС"
Read More
Допомога Херсону

Допомога Херсону

Різне
8 червня 2023 року лабораторія Одеського НДЕКЦ МВС, за ініціативою директора центру, відправлена до Херсону. Передано необхідне обладнання для допомоги постраждалим жителям Херсонщини від затоплення, що сталось як наслідок ворожої агресіі рф. Разом до перемоги! Все буде Україна! 🇺🇦
Read More
ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН – ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН – ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ

Оголошення
ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН – ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ У червні цього року почне функціонувати Єдиний реєстр зброї (ЄР3). Він передбачає, що в кожної одиниці буде свій «паспорт».Відтак - буде простіше відслідкувати механізм обігу зброї в Україні. Сьогодні Експертна служба здійснює лише огляд технічного стану і відстріл нарізної та травматичної зброї. У звʼязку з впровадженням ЄР3 наша служба також здійснюватиме огляд технічного стану гладкоствольної зброї та вестиме її облік. Це допоможе встановлювати, чи відповідає зброя критеріям і вимогам нормативно-правових актів Тож, якщо Ви вирішили придбати зброю або вже є її власником, необхідно своєчасно (кожні три роки) здійснювати її контрольний відстріл. Якщо цього не робити, це потягне за собою кримінальне правопорушення та відповідальність Чекаємо Вас за адресою: м. Одеса, вул. Прохоровська 35 (тимчасово вхід з вулиці Богдана Хмельницького 36), Одеський НДЕКЦ МВС надає послуги…
Read More
Участь у ярмарку вакансій

Участь у ярмарку вакансій

Різне
25.05.2023 співробітники Одеського НДЕКЦ МВС прийняли участь у Великому ярмарку вакансій, що відбувся в Одеському обласному центрі зайнятості.Як потенційний роботодавець ми презентували профорієнтаційні майстер-класи, проводили консультації щодо вимог на наявні вакансії в Одеському НДЕКЦ МВС. Цей захід спрямований на допомогу не тільки мешканцям Одещини, а й ВПО, які опинилися в складному становищі через військову агресію російської федерації. Все реакции:2828
Read More
Перемога у номінації «Підручник із публічного права»

Перемога у номінації «Підручник із публічного права»

Наші досягнення
19 травня на базі Одеського Державного Університету Внутрішніх Справ відбулось нагородження переможців Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових і навчальних видань із права, безпеки та євроінтеграції «Юридика». Директор Одеського НДЕКЦ МВС Олег Костін отримав диплом переможця - ІІ місце у номінації «Підручник із публічного права» за монографію Інституціональне середовище судово-експертної діяльності /Костін О.Ю., Хомутенко В.П., Хомутенко А.В./
Read More
Засідання круглого столу «Лінгвістична експертиза: перспективи та розвиток»

Засідання круглого столу «Лінгвістична експертиза: перспективи та розвиток»

Семінар
З 2 по 4 травня 2023 року на базі Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбулося засідання круглого столу «Лінгвістична експертиза: перспективи та розвиток». До участі запросили співробітників багатьох судово-експертних установ з усієї країни. Одеський НДЕКЦ МВС представляла заступник директора - завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Юліанна Львова. Під час засідання обговорювалися особливості лінгвістичної експертизи та її застосування в умовах воєнного стану в напрямку протидії російській агресії на мовному фронті й виявлення осіб, що причетні до колабораційної діяльності.Крім того, присутні ділилися досвідом щодо проведення різних видів експертиз та детально обговорили спільний план роботи.
Read More
Договір з Одеським державним університетом внутрішніх справ

Договір з Одеським державним університетом внутрішніх справ

Наші досягнення
23 березня 2023 року, було підписано договір про практику здобувачів вищої освіти Одеського державним університетом внутрішніх справ на базі Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Договір передбачає організацію і проведення практики в підрозділах Одеського НДЕКЦ МВС України шляхом безпосередньої участі здобувачів вищої освіти в практичній діяльності бази практики. Сторони також домовились про майбутню наукову співпрацю, а саме: спільне написання навчальних посібників, наукових статей, участь у конференціях та тематичних круглих столах.
Read More
Допомогаємо волонтерам

Допомогаємо волонтерам

Різне
Одеській НДЕКЦ МВС приєднався до збору необхідних матеріалів для виготовлення окопних свічок, що виробляє для ЗСУ волонтерській центр «Крижановськи світлячки». Продовжуємо робити все можливе та підтримувати героїв-побратимів, задля спільної перемоги! Слава Україні!
Read More

Монографія «Інституціональне середовище судово-експертної діяльності»

Наші досягнення
Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України не дивлячись на складні умови воєнного стану тримає оборону на науковому фронті нашої держави. Продовжуючи традиції, Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України повідомляє про вихід друкованої версії монографії «Інституціональне середовище судово-експертної діяльності», за редакцією Хомутенко В.П. та Костіна О.Ю. (більше…)
Read More
ДНК-ідентифікація

ДНК-ідентифікація

Оголошення
Шановні громадяни! З метою отримання інформації щодо перебігу розшуку зниклих безвісті в умовах збройного конфлікту та проведення ДНК-ідентифікації надаємо перелік контактних телефонів за якими ви можете дізнатися необхідну інформацію.Знайдіть необхідний регіон та зателефонуйте за одним із вказаних телефонів.
Read More