Перемога у номінації «Підручник із публічного права»

Без рубрики
19 травня на базі Одеського Державного Університету Внутрішніх Справ відбулось нагородження переможців Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових і навчальних видань із права, безпеки та євроінтеграції «Юридика». Директор Одеського НДЕКЦ МВС Олег Костін отримав диплом переможця - ІІ місце у номінації «Підручник із публічного права» за монографію Інституціональне середовище судово-експертної діяльності /Костін О.Ю., Хомутенко В.П., Хомутенко А.В./
Read More
Засідання круглого столу «Лінгвістична експертиза: перспективи та розвиток»

Засідання круглого столу «Лінгвістична експертиза: перспективи та розвиток»

Семінар
З 2 по 4 травня 2023 року на базі Чернігівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України відбулося засідання круглого столу «Лінгвістична експертиза: перспективи та розвиток». До участі запросили співробітників багатьох судово-експертних установ з усієї країни. Одеський НДЕКЦ МВС представляла заступник директора - завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Юліанна Львова. Під час засідання обговорювалися особливості лінгвістичної експертизи та її застосування в умовах воєнного стану в напрямку протидії російській агресії на мовному фронті й виявлення осіб, що причетні до колабораційної діяльності.Крім того, присутні ділилися досвідом щодо проведення різних видів експертиз та детально обговорили спільний план роботи.
Read More
Договір з Одеським державним університетом внутрішніх справ

Договір з Одеським державним університетом внутрішніх справ

Наші досягнення
23 березня 2023 року, було підписано договір про практику здобувачів вищої освіти Одеського державним університетом внутрішніх справ на базі Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Договір передбачає організацію і проведення практики в підрозділах Одеського НДЕКЦ МВС України шляхом безпосередньої участі здобувачів вищої освіти в практичній діяльності бази практики. Сторони також домовились про майбутню наукову співпрацю, а саме: спільне написання навчальних посібників, наукових статей, участь у конференціях та тематичних круглих столах.
Read More
Допомогаємо волонтерам

Допомогаємо волонтерам

Різне
Одеській НДЕКЦ МВС приєднався до збору необхідних матеріалів для виготовлення окопних свічок, що виробляє для ЗСУ волонтерській центр «Крижановськи світлячки». Продовжуємо робити все можливе та підтримувати героїв-побратимів, задля спільної перемоги! Слава Україні!
Read More

Монографія «Інституціональне середовище судово-експертної діяльності»

Наші досягнення
Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України не дивлячись на складні умови воєнного стану тримає оборону на науковому фронті нашої держави. Продовжуючи традиції, Одеський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України повідомляє про вихід друкованої версії монографії «Інституціональне середовище судово-експертної діяльності», за редакцією Хомутенко В.П. та Костіна О.Ю. (більше…)
Read More
ДНК-ідентифікація

ДНК-ідентифікація

Оголошення
Шановні громадяни! З метою отримання інформації щодо перебігу розшуку зниклих безвісті в умовах збройного конфлікту та проведення ДНК-ідентифікації надаємо перелік контактних телефонів за якими ви можете дізнатися необхідну інформацію.Знайдіть необхідний регіон та зателефонуйте за одним із вказаних телефонів.
Read More

Заняття із курсантами Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ України

Лекція
19 липня 2022 року працівниками Одеського НДЕКЦ МВС було проведено заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» із курсантами 3 курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ України. Вказане заняття сприятиме покращенню знать курсантів та мотивуватиме їх на подальше удосконалення професійного навчання.
Read More

Про зміни щодо надання платних послуг

Різне
У зв’язку із про набуттям чинності постанови КМУ від 24.06.2022 № 724 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 04.06.2007 № 795 і від 26.10.2011 № 1098» були внесені зміни у порядок надання платних послуг та їх вартість. Детальна інформація наведена у відповідному розділі нашого сайту.
Read More

Практичні заняття із працівниками Державного бюро розслідувань

Лекція
З 06 по 14 червня 2022 року на базі Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України із працівниками Державного бюро розслідувань були проведені практичні заняття. Заняття проводили співробітники центру. В ході проведення занять були розглянуті питання організації роботи спеціаліста під час огляду місця події, надані практичні приклади застосування криміналістичної техніки для виявлення, фіксації та вилучення речових доказів. Для більшої ефективності засвоєння матеріалу отримані знання були закріплені на практиці.
Read More

Участь у Международній научно-практичній конференції «Innovative trends of science and practice, tasks and ways to solve them»

Наші досягнення
В період з 26 по 29 квітня 2022 року співробітники Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України прийняли участь у XVI Международній научно-практичній конференції «Innovative trends of science and practice, tasks and ways to solve them», яка проходила дистанційно в Афінах. За результатами участі у конференції старшим судовим експертом сектору економічних досліджень відділу ТГЕБЗДОД Наталею Ткач та судовим експертом сектору економічних досліджень відділу ТГЕБЗДОД Валерією Якімівою опубліковано тези на тему «Проблемні питання проведення судових експертних з пенсійного забезпечення військовослужбовців».
Read More