Основний перелік вирішуваних питань за експертною спеціальністю 3.1 «Балістичне дослідження вогнепальної збро та бойових припасів»

По об’єктам, схожим на зброю, патрони та їх складові:

  1. Чи є наданий на дослідження предмет схожий на пістолет (автомат, гвинтівку тощо) вогнепальною зброєю? Якщо так, то до якого виду, зразку, моделі, калібру він відноситься? Яким способом виготовлений? Чи має конструктивні зміни, що внесені саморобним способом? Чи справний та чи придатний даний предмет до стрільби?
  2. Чи є надані на дослідження предмети схожі на патрони боєприпасами? Якщо так, то до якого виду, зразку, калібру вони відносяться? Яким способом виготовлені та чи придатні до стрільби?
  3. Чи є надані на дослідження предмети складовими частинами вогнепальної зброї? Якщо так, то якої саме та яким способом виготовлені?
  4. Чи є надані на дослідження предмети (кулі, гільзи, капсуля, дріб, картеч, пижі тощо) складовими частинами боєприпасів? Якщо так, то якими саме та яким способом виготовлені?

По запитанням, пов’язаним з вирішенням діагностичних задач:

  1. Чи можливо проведення пострілу з наданого на дослідження предмета схожого на пістолет (автомат, рушницю тощо) без натискання на спусковий гачок за певних умов: падіння на асфальтне покриття або ґрунт, струс, удари по різним частинам зброї?

Примітка. Певні умови обов’язково повинні бути вказані.

  • Яке зусилля спуску наданого на дослідження предмета схожого на пістолет (автомат, рушницю тощо).