Фахівці експертної служби Одеського НДЕКЦ МВС України прийняли участь у навчальному тренінгу з метою вивчення питань визначення вартості домашніх живих тварин під час проведення судових товарознавчих експертиз.
![](http://expertise.odessa.ua/wp-content/uploads/2019/07/1-2.jpg)
Захід пройшов 6-8 червня на базі медично-реабілітаційного центру «Пуща-Водиця» МВС за підтримки приватного вищого навчального закладу «Міжнародний інститут бізнесу» під керівництвом ДНДЕКЦ МВС.
![](http://expertise.odessa.ua/wp-content/uploads/2019/07/2-1.jpg)
Робота тренінгу була плідною та цікавою. Як показує практика, участь у подібних заходах, де спільно обговорюються проблемні питання, позитивно впливає на виконання професійних завдань, покладених на судових експертів, а також підвищує їх кваліфікацію. Учасники тренінгу мали змогу обмінятися досвідом та планами щодо подальшої співпраці.