17 вересня за сприяння Одеського міського центру зайнятості в УДЦ «Молода гвардія» відбувся ще один масштабний профорієнтаційний захід – «Професії, які не йдуть на карантин».
![](http://expertise.odessa.ua/wp-content/uploads/2020/09/1-3-1024x768.jpg)
Співробітники Одеського НДЕКЦ МВС, як завжди, яскраво презентували свою професію та провели захоплюючі майстер-класи. Школярі в пізнавально-розважальній формі мали змогу спробувати себе у якості судового експерта, експерта-криміналіста і замислитися над важливістю правильного вибору майбутньої професії.
Із захватом хлопці й дівчата складали фотороботи, знімали відбитки рук, відчули специфіку роботи справжніх майстрів своєї справи.
![](http://expertise.odessa.ua/wp-content/uploads/2020/09/5-1024x767.jpg)
Вибір школярами майбутньої професії – запорука їх життєвого успіху!